Naujienlaiškis
 
Pagalba
Tel. nr: +37064065125 +37065038118; kaljanai.shop@gmail.com
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 

Apie mus

Kaljanų nuoma Lietuvoje!

www.kaljanai.lt - elektroninė kaljanų parduotuvė internete

Mūsų komanda padės Jums priimti teisingą sprendimą renkantis kaljaną. Siūlome modernius ir ypač aukštos kokybės ALADIN ženklo egiptietiško stiliaus kaljanus importuotus iš Vokietijos. ALADIN kompanija didelį dėmesį skiria kaljanų kokybei, tobulinimui, tad manome, jog kainos ir kokybės santykis yra vienas geriausių rinkoje. Visi kaljanai pakuojami ir komplektuojami labai kultūringai, daugumoje modelių yra turtinga komplektacija, spalvingas, gražus įpakavimas, pridedama instrukcija (anglų ir vokiečių kalba).

Savo asortimentą papildėme DUD firmos stikliniais kaljanais. Visos stiklo kaljano dalys pagamintos iš stiklo, įskaitant: taurelę, vamzdelį, stiebą, kandiklį, ventilį, kolbą. DUD SHISHA firmos kaljanai pasižymi itin aukšta kaljanų kokybe ir inovatyvumu. Todėl Jums siūlome rinktis ne tik iš tradicinių bet ir iš naujų kaljanų modelių.

Mūsų el. parduotuvėje rasite ir įvairių kaljanų dalių: nuo patvarių ALADIN firmos šlangų, kaljanų kolbų iki kitų smulkiausių aksesuarų. Taip pat galėsite rinktis ir populiariausi kaljano anglį, natūralią ar greitai įdegama, kurią siūlo Vokietijos, Olandijos, Belgijos ir kitų šalių gamintojai. BIGG prekės ženklas Jums pateikia didelį garuojančių akmenėlių bei perlų skonių pasirinkimą. Siūlome išbandyti ir naujuosius Iced Shisha Jellies kaljano žele drebučius be nikotino, kuriuos renkasi vis daugiau mūsų ilgalaikių pirkėjų!

Savo atsiliepimus ir įvertinimus mums galite rašyti "Facebook" socialiniame tinkle. Ačiū. 

Neturite idėjos dovanai? Įsigyk dovanų kuponą.

Kaljanas tinkama dovana draugų gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, vyrui, įkurtuvėms, verslo kolegoms.